Walentynki 2020

Z okazji Walentynek biblioteka szkolna po raz pierwszy zorganizowała akcję pod hasłem: „Walentynkowa randka z książką”, której celem była promocja czytelnictwa. W dniach od 14 do 18 lutego czytelnicy mogli wypożyczyć  książkę w ciemno ze słodkim upominkiem.  Wybrane pozycje o tematyce nawiązującej do święta zakochanych opakowane były w szary papier i przyozdobione. Czytelnicy dopiero w domu mogli się przekonać, jaką książkę wybrali. Akcja cieszyła się dużym powodzeniem wśród uczniów i nauczycieli.
      Dziękujemy za udział i zapraszamy za rok!!!

Zajęcia warsztatowe

W dniu 12.02.2020r. gościliśmy w szkole na zajęciach warsztatowych i spotkaniach informacyjnych przedstawicieli szkół i placówek kursowych. O nowatorskich sposobach nauki języków obcych opowiadała Pani Marta Szczepanik. Młodzież kas programowo najwyższych miała możliwość wzięcia udziału w warsztatach nt. ”Skutecznych sposobów radzenia sobie ze stresem”, które prowadził Pan Jarosław Majewski.

Uwaga deklaracje!

UWAGA !

UCZNIOWIE I ABSOLWENCI

Ostateczny termin zgłaszania deklaracji przez uczniów do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie i egzaminu zawodowego na sesję czerwiec-lipiec 2020 roku - dla podstawy programowej 2017 i 2019 upływa w dniu 7 lutego.

Ostateczny termin zgłaszania deklaracji przez uczniów /absolwentów do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie na sesję czerwiec-lipiec 2020 roku - dla podstawy programowej 2012 upływa w dniu 22 lutego.

Krwiodawstwo

W czwartek,6 lutego w naszej szkole odbyła się akcja oddawania krwi. Drogocenny płyn oddało 14 osób, co łącznie stanowi ponad sześć litrów krwi. Do akcji dołączył również pan Robert Przewłocki.

Dziękujemy!!!

Uwaga

Departament Kultury i Edukacji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego informuje o ogłoszeniu XIV EDYCJI jednorazowych stypendiów naukowych Marszałka Województwa Łódzkiego.

Nabór wniosków o przyznanie stypendium odbędzie się w terminie

OD 27 STYCZNIA 2020 R. DO 21 LUTEGO 2020 R.

Ogłoszenie  pobierz

Regulamin  pobierz