PODSUMOWANIE AKCJI ZBIERANIA PLASTIKOWYCH NAKRĘTEK

PODSUMOWANIE AKCJI ZBIERANIA PLASTIKOWYCH NAKRĘTEK

Wzorem lat poprzednich w roku szkolnym 2022/2023 kontynuowaliśmy w naszej szkole akcję ”Nakręć się na pomaganie”, która polegała na zbiórce plastikowych nakrętek. Celem akcji charytatywno-ekologicznej było wyrabianie nawyku segregacji odpadów oraz wsparcie osób potrzebujących. W tym roku nakrętki zostały przekazane na rehabilitację Oli oraz Franka.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły za zaangażowanie w nasze działanie.

                 Opiekunowie Szkolnego Koła Wolontariatu

„Jak nie czytam, jak czytam”

7 czerwca 2023 r., w środę o godzinie 10:00 zapraszamy wszystkich uczniów i nauczycieli  do udziału w akcji „Jak nie czytam, jak czytam”.

Głównym celem akcji jest budowa pozytywnego wizerunku czytania.
Sprawienie, by książka nie kojarzyła się młodym ludziom z obowiązkową lekturą, lecz z czymś przyjemnym, ze spokojem, z wolnym czasem i rozrywką. Chcemy dać każdej uczennicy i uczniowi okazję do poczytania sobie w gronie koleżanek i kolegów, w miłej, niecodziennej atmosferze.
Akcja ma również za zadanie zachęcić tych uczniów, którzy nie odkryli jeszcze radości
z czytania i traktują je jako przykry obowiązek.

ZAPRASZAMY DO BIBLIOTEKI

Ogólnopolski Konkurs "Sprawny w zawodzie -fryzjer"

 Mamy to!

Nasza uczennica Amelia Szczegodzińska z klasy 3 FK zdobyła I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie "Sprawny w zawodzie -fryzjer" spośród 16 laureatów eliminacji Wojewódzkich. Konkurs zorganizowany przez KG OHP w Warszawie. Konkurs składał się z dwóch etapów: części teoretycznej oraz praktycznej, suma punktów z obu części stanowiła punktację końcową w danej kategorii.

 

    

 

  

Energylandia 2023

19 maja młodzież z naszej szkoły uczestniczyła w wycieczce do parku rozrywki Energylandia 🙂wyjazd okazał się strzałem w dziesiątkę🤪🤪
  
 

WYNIKI KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO „SLEEVEFACE”

WYNIKI KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO „SLEEVEFACE”

Z przyjemnością informujemy, że szkolny konkurs „Sleeveface, czyli ubierz się w książkę” został rozstrzygnięty. Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie. Nadesłane prace były bardzo ciekawe i wskazywały na dużą pomysłowość i zaangażowanie twórców.

Oto zwycięzcy i wyróżnieni:

I miejsce – Agata Śpionek kl. 1r                            II miejsce – Klaudia Sopalak kl. 3hr

                            

 

Wyróżnienia:

Daria Dąbkowska kl.1r.                                             Monika Madej – kl.1hf