Wycieczka do Krakowa

Wycieczka do Krakowa i Oświęcimia dostarczyła nam wiele wrażeń i emocji, czasami bardzo trudnych. Kraków oczarował nas swoją bogatą historią i wyjątkową atmosferą. Natomiast obóz Auschwitz opuszczaliśmy z wiarą, że pamięć o trudnym do objęcia wyobraźnią losie więźniów i ofiar tego miejsca, zobowiązywać będzie nowe pokolenia do współżycia w szacunku dla godności każdego człowieka i czynnego przeciwstawienia się zjawiskom nienawiści i pogardy ludzi wobec ludzi.

Świąteczna akcja "Podziel się"

Świąteczna zbiórka żywności dla najbardziej potrzebujących uczniów naszej Szkoły w ramach przedświątecznej akcji „Podziel się”

Zbieramy artykuły spożywcze o dużej trwałości   (np. makarony, cukier, mąka, olej, kakao, czekolada, dżemy, itp.)

Artykuły przynosimy do sali 208 lub do gabinetu p.Pedagog (205)

w terminie do 8 grudnia!

Dla darczyńców punkty dodatnie!!!

Zespół Wychowawczy

11 listopada - Narodowe Święto Niepodległości

Uroczystym apelem uczciliśmy w naszej szkole dzień 11. listopada – Narodowe Święto Niepodległości. Obchody 101. rocznicy odzyskania niepodległości, odbywające się w asyście pocztu sztandarowego, były doskonałą okazją do wspólnego przeżycia wydarzeń, związanych z tak ważnym dla nas, Polaków momentem w dziejach naszej ojczyzny. Występy recytatorów zostały ubogacone przez pieśni wykonane przez solistów i chór szkolny. Wyjątkowym akcentem był popis taneczny naszych uczennic z biało-czerwonymi szarfami.

Wybory do Samorządu Uczniowskiego

W dniu dzisiejszym tj. 13.11.2019 odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Nowy skład SU tworzą: Dominik Selerowicz kl 3lr, Julia Rogut kl. 3ad, Kamila Chełmik kl. 1rg. Opiekunem samorządu została p. Lena Klaczyńska.

Dziękujemy za oddane głosy, zwycięzcom gratulujemy i liczymy na spełnianie wyborczych obietnic!!!

Info

W dniu 06.11.19r. odbyło się spotkanie dla uczniów naszej szkoły z Panią Wiesławą Tabin pracownikiem Powiatowego Urzędu Pracy w Bełchatowie nt. „ Rynku pracy i oczekiwań pracodawców” inf. M.Świątek