Dzień Przedsiębiorczości w Naszej Szkole!
W ramach projektu klasy: 2l i 1l wykonywały w grupach plakaty dotyczące działalności firmy
DS SMITH, wiedzę na temat pozyskali z wycieczki zawodoznawczej, prezentacji firmy
w internecie i strony internetowej.
Prezentujemy prace.

A naszemu partnerowi dziękujemy za udostępnienie materiałów oraz pomoc.
Zachęcamy do zapoznanie się z szerokim profilem działalności:
https://www.dssmith.com/
Organizatorzy przedsięwzięcia : M. Świątek i J. Pędziwiatr



