Ułatwienia dostępu

 

 Dzień Przedsiębiorczości w Naszej Szkole!

W ramach projektu klasy: 2l i 1l wykonywały w grupach plakaty dotyczące działalności firmy
DS SMITH, wiedzę na temat  pozyskali z wycieczki zawodoznawczej, prezentacji firmy
w internecie i strony internetowej.

Prezentujemy prace.

     

A naszemu  partnerowi dziękujemy za udostępnienie materiałów oraz pomoc.

Zachęcamy do zapoznanie się z szerokim profilem działalności:

https://www.dssmith.com/

 Organizatorzy przedsięwzięcia : M. Świątek i J. Pędziwiatr

W ramach Dnia Przedsiębiorczości zorganizowaliśmy w szkole kolejne przedsięwzięcie pt. „ Wykreuj siebie”. Młodzież z klas: 2f/k, 4 a/d, 4 l, 4r  miała za zadanie stworzyć kolaż- kompozycję z różnych dostępnych materiałów-  autoportret swojej tożsamości, przekazując za pomocą wyrazu artystycznego obraz siebie.

Podziwiajcie prace!

Koordynatory M. Świątek i A. Owczarek

         

SZKOLNY KONKURS  WIELKANOCNY

20  marca  w ramach Dnia Otwartego w ZSP Nr 2 w Bełchatowie  odbył się konkurs  „Dekoracje  Stołu Wielkanocnego” .   W konkursie  wzięło  udział  8  drużyn z Technikum  Żywienia i Usług  Gastronomicznych   oraz ze Szkoły Branżowej  II Stopnia.  Uczestnicy wykazali się  dużą pomysłowością i kreatywnością. Uczniowie wykorzystali różnorodne ozdoby, wśród których  nie mogło zabraknąć żywych  kwiatów  i zielonych elementów roślinnych. Wszystkie stoły prezentowały się pięknie Ósmoklasiści odwiedzający naszą szkołę  mogli podziwiać piękne świąteczne aranżacje stołu wielkanocnego.

Wyniki konkursu przedstawiają się  następująco:
I miejsce:  Julia  Konieczna i Zuzanna Zielińska   kl.4 g (drużyna 6)
II miejsce : Nina Gęsieniec i Zofia Chęcińska (kl. 1fk i 1fg)(drużyna 5)
III miejsce: Natalia Fiszer  i Agata Wieruszewska kl. 2gl (drużyna 1)

             

WIWAT MISTRZYNIE POWIATU🏆🏆🏆🏆

31.03.2026 odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej. Nasza drużyna zajęła 1 miejsce, w finale pokonując II LO w Bełchatowie.
I będzie reprezentowała powiat bełchatowski na dalszym etapie rozgrywek wojewódzkich.
GRATULUJEMY I TRZYMAMY KCIUKI🥈🥈🥈🥈🥈🥈🥈🥈🥈🥈🥈